PLC automaty


 • PLC automaty 24 I/O

  Řada kompaktních PLC s kombinací 14DO+10DO nebo 12DI+12DO volitelně s reléovými nebo tranzistorovými výstupy. Jednotky jde rozšířit o další digitální vstupy a výstupy (relé nebo tranzistor), analogové I/O nebo pulzní výstupy. Jednotky řady LX jsou pokročilé vysokorychlostní automaty PLC určeno pro kompaktní stroje.


 • PLC automaty 32 I/O

  Řada kompaktních PLC s kombinací 16DO+16DO nebo 12DI+12DO volitelně s reléovými nebo tranzistorovými výstupy. Jednotky jde rozšířit o další digitální vstupy a výstupy (relé nebo tranzistor), analogové I/O nebo pulzní výstupy. Jednotky řady LX jsou pokročilé vysokorychlostní automaty PLC určeno pro kompaktní stroje.


 • PLC automaty 40 I/O

  Řada kompaktních PLC s kombinací 24DO+16DO nebo 12DI+12DO volitelně s reléovými nebo tranzistorovými výstupy. Jednotky jde rozšířit o další digitální vstupy a výstupy (relé nebo tranzistor), analogové I/O nebo pulzní výstupy. Jednotky řady LX jsou pokročilé vysokorychlostní automaty PLC určeno pro kompaktní stroje.


 • PLC automaty 60 I/O

  Řada kompaktních PLC s kombinací 36DO+24DO nebo 12DI+12DO volitelně s reléovými nebo tranzistorovými výstupy. Jednotky jde rozšířit o další digitální vstupy a výstupy (relé nebo tranzistor), analogové I/O nebo pulzní výstupy. Jednotky řady LX jsou pokročilé vysokorychlostní automaty PLC určeno pro kompaktní stroje.