Informace o společnosti

Představení společnosti

Společnost Widecom je spolehlivým obchodním partnerem, který jako nově působící společnost navazuje na mnohaleté zkušenosti svých zakladatelů. Spojujeme komplexní nabídku produktů v oblasti průmyslové automatizace a pohonů s technickou konzultací a prvotřídním servisem. Takto vám zajišťujeme ojedinělou kvalitu bez kompromisů.

Díky dlouholetému partnerství a našim zkušenostem v oboru automatizace jsme schopni nabídnout nejen výtečný koncový produkt, ale i celkové řešení, které je zákazníkovi přímo ušité na míru. V naší nabídce sortimentu najdete vše pro sestavení automatizované linky nebo revizi bezpečnostních norem strojního zařízení. Od základních řídících prvků, jako jsou programovatelné automaty a vizualizační interfejs, přes pohonné systémy, osvětlení pracovních prostor průmyslových strojů až po naprosté speciality, jako jsou například speciální konektorová a kabelová spojení. Pro atypické řešení, kde nelze konstrukci realizovat pomocí standardních automatizačních produktů, či by to bylo ekonomicky nevýhodné, zajišťujeme realizaci vlastním vývojem řídícího systému na bázi jednočipu.

Víme, že krátké dodací lhůty jsou pro naše zákazníky velmi důležité, proto jsme schopni velké množství sortimentu expedovat ještě v den přijetí zakázky a díky tomu má zákazník standardní zboží k dispozici již druhý den po objednání.

Zakládáme si na osobním přístupu a dobrých vztazích nejen se zákazníky, ale také i se svými dodavateli a proto je velkou výhodou úzké spolupráce s výrobci komponent.