Osvětlení pracovního prostoru


 • Světla produktové řady M1

  určena pro osvětlení pracovního prostoru větších obráběcích strojů. S využitím hi-power LED technologie vzniklo malé ale robustné a odolné světlo hliníkové konstrukce, vodotěsné s tvrzeným sklem, vysokým jasem a nastavitelné v úhlu 270°. Skvělé zpracování předurčuje toto světlo pro použití do strojů střední a vyšší třídy.


 • Řada světel M2 s prodlouženým ramenem

  navazuje na lampy řady M1 a rozšiřuje pole působnosti pro pracovní prostory kde lze s výhodou využít jeho 460 mm dlouhé rameno. Kužel světla 60° s výkonem 6 nebo 8W (700/800 Lux). Určeno pro průmyslové napětí 24VDC nebo 230VAC. Samozřejmostí je IP65.


 • Lampy řady M3 s flexibilním krkem

  jsou určeny pro menší stroje a pracovní prostory, laserové zařízení, keramické stroje, automatizované výrobní linky, sklářské stroje, lisovací zařízení a podobně. Flexi krk délky 480 mm, výkon 3W a IP65 to jsou ty nedůležitější parametry tohoto světla vynikajícího vzhledu a jednoduché konstrukce. Odvod tepla z LED chipů je zajištěno kvalitním sunflower chladičem. Jednoduchá instalace, základna se upevňuje čtyřmi šrouby.


 • Světelné lišty produktové řady M9

  jsou primárně určeny pro osvětlení uzavřených prostor strojů jako interiérů chladících zařízení, prostor pro uchovávání potravin, farmaceutických skladů, odvětví akvakultury. Patentovaná konstrukce s natáčením 360°, tvrzené sklo a zcela unikátní vzhled a k tomu výkon 6/12/18/24W pro napětí 24V nebo 230V při stupni krytí IP65. Vodovzdorné tělo s ochranou proti explozi.


 • Bodová světla produktové řady M10A

  využívají us hi-power LED a upravenou konstrukci reflektoru pro cílenější světelnou stopu. Tělo z opracovaného hliníku pro lepší rozptyl tepla udává světlu jedinečný vzhled. Použití pro osvětlení pracovního prostoru jiskřícího stroje, laserové svářečky nebo jiné prostory kde se lépe využije úzký světelný kužel.


 • Bodová světla s kloubem řady M10LX

  navazují na řadu M10A a přidávají jim charakteristickou vlastnost – kloubové ukotvení, které zjednodušuje montáž a následné nastavení směru světelného kuželu. Konstrukce z opracovaného hliníku, led chipy s nízkým tepelným odporem pro lepší odvedení tepla to jsou další parametry pokračovatele řady M10.